Clubul de turism Concordia Lugoj

Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Club de turism din Lugoj cu urmatoarele obiective: * organizarea de drumetii, tabere, actiuni de cercetare, * introducerea de noi trasee si popularizarea lor, * educarea tineretului pentru un turism ecologic


3 participanți

    Expozitie foto la Timisoara -"O lume aparte" - expoziţie de fotografie subterană

    Ţîru Călin
    Ţîru Călin


    Numarul mesajelor : 186
    Data de inscriere : 30/03/2009
    Varsta : 35
    Localizare : Lugoj

    Expozitie foto la Timisoara -"O lume aparte" - expoziţie de fotografie subterană Empty Expozitie foto la Timisoara -"O lume aparte" - expoziţie de fotografie subterană

    Mesaj  Ţîru Călin Mier Noi 25, 2009 3:49 am

    In data de 8 decembrie prietenii nostri de la A.S. Prusik dupa cum ne-au obisnuit in fiecare an au Expozite de Fotografie subterana.

    Vernisajul expoziţiei va avea loc pe data de 8 decembrie 2009, ora 18.30 la Casa Adam Muller Guttenbrunn din Timişoara. Expoziţia de anul acesta poartă numele "O lume aparte". Expoziţia va putea fi vizitată în perioada 8 - 15 decembrie 2009, între orele 09.00 - 18.00. Intrarea este liberă.

    Cine vine poate sa ma contacteze , sau daca nu ne vedem acolo.
    Gabriela
    Gabriela


    Numarul mesajelor : 74
    Data de inscriere : 30/04/2009
    Varsta : 56
    Localizare : Lugoj

    Expozitie foto la Timisoara -"O lume aparte" - expoziţie de fotografie subterană Empty re: Expozitia foto

    Mesaj  Gabriela Lun Noi 30, 2009 12:36 pm

    Eu as vrea sa merg la Timisoara la expozitia foto. Daca cineva stie sigur ca merge cu masina va rog sa-mi spuneti si mie din timp. Multumesc! sunny
    avatar
    usmanali7


    Numarul mesajelor : 1
    Data de inscriere : 23/01/2015

    Expozitie foto la Timisoara -"O lume aparte" - expoziţie de fotografie subterană Empty Re: Expozitie foto la Timisoara -"O lume aparte" - expoziţie de fotografie subterană

    Mesaj  usmanali7 Vin Ian 23, 2015 5:02 am

    in mai putin de o luna trebuie facuta o mapa de prezentare, mers dupa sponsori , creat un afis , facut publicitate , facut un orar pt antrenamente( aici cineva trebuie sa fie responsabil pt crearea lui si intretinerea=adica la daca cand e pus si ora sa vina la club sa fie deschis acolo pt outsideri), crearea de trasee , curatarea unor prize, montarea tuturor prizelor care la avem ( trebuie dat panoul jos , facute alte gauri, bagate piulitele in spate la cele ce au picat) ........ deci e mult de lucru si timpul e scurt , asa ca .........just do it.

    Continut sponsorizat


    Expozitie foto la Timisoara -"O lume aparte" - expoziţie de fotografie subterană Empty Re: Expozitie foto la Timisoara -"O lume aparte" - expoziţie de fotografie subterană

    Mesaj  Continut sponsorizat


      Data/ora curentă este: Dum Mai 19, 2024 11:46 am